Apartamento Familia Ll
| 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Κατάλληλο για παιδιά Παιδική χαρά |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Apartamento Familia Ll Φορταλέζα 54 τ.μ. Απέχει σχεδόν 2 χλμ. από τον Ζωολογικό Κήπο Sargento Prata και διαθέτει ιδιωτικό χώρο στάθμευσης για όσους ταξιδεύουν με αυτοκίνητο. Η Πλατεία Praça Luíza Távora απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς από αυτό το διαμέρισμα.
Το διαμέρισμα απέχει σχεδόν 6 χλμ. από την Οικία του Jose de Alencar.
Οι επισκέπτες του Apartamento Familia Ll έχουν πρόσβαση στο σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το κατάλυμα προσφέρει μπάνιο με πετσέτες. Επίσης, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Για την εξυπηρέτησή σας, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο. Για την άνεση σας επίσης υπάρχουν τραπέζι. Sheng Chi βρίσκεται σε απόσταση 14 λεπτών με τα πόδια και προσφέρει πιάτα ιαπωνικής κουζίνας. Το αεροδρόμιο Φορταλέζα επίσης βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών οδηγησης.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Πανεπιστήμιο της Fortaleza4,6 χλμ.
- Extra Montese4,4 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Φορταλέζα Αεροδρόμιο6 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Πυροσβεστήρες
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
- Παιδική χαρά
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Apartamento Familia Ll;
Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Familia Ll αποτελεί 25$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το Apartamento Familia Ll;
Το το Apartamento Familia Ll παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Φορταλέζα από το το Apartamento Familia Ll;
Το αεροδρόμιο Φορταλέζα απέχει 5 χλμ. από το το Apartamento Familia Ll. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το Apartamento Familia Ll;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento Familia Ll.